Bycie częścią większej całości – Blogowigilia 2014

Kilka dni temu miałam przyjemność być uczestnikiem wydarzenia, które momentalnie zostało nazwane Blog Forum Warszawa (ze względu na zgromadzenie tak dużej liczby blogerów w jednym miejscu). Mowa o Wigilii Blogerów vel Blogowigilii, spotkania blogerów i youtuberów z całej Polski.

Wydarzenie można podsumować w następujący sposób – dużo śmiechu, radości, przyjaźni, alkoholu, dobrego jedzenia oraz nowych znajomości.

W przeciwieństwie do dużej liczby współbiesiadników nie mam dużo zdjęć, ale te, na któych jestem, są naprawdę warte uwagi. Jak chociażby poniższe:

15921_922821241061705_3922346697059815462_n
Wreszcie miałam odwagę podejść do Tomka i powiedzieć
‚Hej, jestem narzeczoną Prószyńskiego’ 😉

Wychodzę z założenia, że tego typu imprezy powinny się odbywać częściej. Poznałam masę ludzi (wszystkich w miarę dobrze pamiętam z racji małych ilości spożytego alkoholu ^^’), w tym osoby, z którymi od dawna chciałam zamienić chociażby kilka słów.

Bardzo mnie zdziwiło to, że ludzie mnie rozpoznawali. Nawet nie w kategorii „Narzeczona znanego blogera” – jako Czechożydek i krijejtor New Shadowlife! Nie wiecie, w jakim szoku byłam, kiedy Konrad i K. z Moja dziewczyna czyta blogi mnie od razu skojarzyli. Wow.

W tym miejscu bardzo chciałabym podziękować Monice z Matka Wyluzuj! za dotrzymywanie mi towarzystwa i znoszenie mojego trajkotania; organizatorom za wspaniałą imprezę oraz wielu, wielu blogerom za wspaniałe i budujące rozmowy.

Wasza

Cathryn

PS Niedługo na blogu pojawi się wyjaśnienie, czemu mnie tu praktycznie nie ma. Cały czas się zbieram do przelania myśli na klawiaturę, co mi ciężko idzie…

Reklamy

3 thoughts on “Bycie częścią większej całości – Blogowigilia 2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s