Dostań smartfona. Miej problemy z posługiwaniem się nim.

Zaopiekowałam się jednym z Kubusiowych telefonów, ponieważ moja Nokia zaczęła być bardziej wredna, niż zwykle. To znaczy mam problemy z rozmowami telefonicznymi. Przerywa mi bądź całkiem zakłóca, przez co nie słyszę wypowiedzi rozmówcy w całości. Po tym, jak dzwoniono do mnie z pracy, o którą się ubiegam, wkurzyłam się, bo co i rusz powtarzałam jak kretynka, że mam problemy z telefonem. I tak oto zostałam posiadaczką smartfona.

Nawet nie wiedziałam, że skomplikowane początki mojego użytkowania telefonu mogą mieć jeszcze bardziej poplątany ciąg dalszy.

Zachowuję się jak brutal i dość mocno naciskam na ekran, w związku z czym robią mi się jakieś dziwne rzeczy. Poza tym czasem telefon mi się zawiesza i od razu zaczynam się denerwować, że coś popsułam.

W drodze do domu nagle przestał mi działać dźwięk w słuchawkach. Słuchawki działają, rozmawiałam przez telefon i świetnie było wszystko słychać. Ale muzyki już ni cholery.

Wróciłam, podłączyłam to ustrojstwo do laptopa i BACH! Hiszpan zakomunikował, że nie rozpoznaje urządzenia. Nie pomogła zmiana wejścia USB. _^_

Same przygody! Ale przynajmniej nie mam zakłóceń podczas rozmów.

Zwariować można. Kuba kazał mi zostawić telefon w spokoju, to zostawiam.

Dźwięk już naprawiłam, coś przestawiłam w opcjach.

Zapytacie się pewnie, po kiego mi smartfon, skoro mogłam przecież znaleźć sobie inny, mniej skomplikowany i wymagający telefon.

Odpowiedź jest prosta: zachciało mi się mieć kontakt ze światem i mieć możliwość połączenia z Internetem przez telefon. Niby Nokia też się nadaje, ale średnio jej ufam. Długo uczyłam się ją obsługiwać.

I to ja jestem najbardziej ogarnięta technicznie w całym domu, kurde mać xD

No nic, jutro dalszy ciąg korepetycji u Kuby.Strach pomyśleć, co tym razem zepsuję.

Wasza ucząca się na życie społeczno-polityczne w Czechach

Cathryn

P.S. „Pranie brudów” się opłaciło, statystyki podskoczyły od razu i cieszy mnie to niezmiernie (to jedyne cyferki, którymi się jaram). Chcecie znowu o czymś podobnym poczytać? ^^

C.R.

Reklamy

2 thoughts on “Dostań smartfona. Miej problemy z posługiwaniem się nim.

  1. wrzuć zdjęcia kota. pierdylion zdjęć kota! (ostatnio usłyszałam czeski odpowiednik pierdyliona. otóż jeśli czegoś jest pierdylion lub też fchu.. to jest tego tři prdele)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s