Świątecznie.

Jakoś nie czuję tych świąt.
Śnieg za oknem topnieje z prędkością światła, kolacja wigilijna szybko zleciała i resztę wieczoru spędziłam, dłubiąc szydełkiem w robótce.
Czy to ze mną jest coś nie tak, czy z czasem po prostu przestaje się odczuwać atmosferę świąt?
Czy w ogóle jakąkolwiek atmosferę. Za ponad miesiąc skończę 22 lata (o matko, nie wierzę, że aż tyle, nie jestem tak stara, Bożeeeeee, niektóre moje koleżanki już mają dzieci, jak to w ogóle jest możliwe itd.) i nie cieszę się z urodzin. Bardziej się cieszę z innych okazji, typu czyjeś urodziny czy imieniny. Nic, co jest ze mną związane, nie daje mi radości.
Troszkę pesymistycznie, ale ile można słodzić w święta 😛
Już wspomniałam, że robię na szydełku. Stwierdziłam, że trzeba się nauczyć czegoś konstruktywnego, a nie tylko książki o Żydach czytać. Od wczoraj się uczę, na razie robię ciasne półsłupki i cichutko klnę, bo mi się ciężko na tym pracuje. Ale piorunem się uczę! Za pierwszym podejściem nawet nie umiałam utrzymać szydełka. Dość długo się złościłam, ponieważ łańcuszek mi nie wychodził, a potem się zorientowałam, w czym rzecz. Jestem leworęczna, a szydełko trzymam prawą dłonią _^_ Przestawiłam się na lewą, ale było jeszcze gorzej… W końcu zaczęłam łapać, o co chodzi i ciężko mnie teraz oderwać od tej dłubaniny. A licencjat się kurzy… ^^’ Dzisiaj do niego usiądę, ile można się lenić.
Poza tym to święta upływają pod znakiem odpoczynku i nadrabiania książek. Starcie królów genialnie mi się czyta, nie wiem, co zrobię, kiedy się to skończy… A, wiem, pójdę do Mel po kolejny tom. xD
Zastanawiałam się, czy nie zrobić jakiejś super wypaśnej notki świątecznej, wiecie, ze zdjęciami, choinką, Heńkiem na choince, ale doszłam do wniosku, że zwykły tekst Wam wystarczy.
Także miłego (dalszego) objadania się, zadowolenia z prezentów i spokoju ducha Życzy Wam
jednoosobowa redakcja New Shadowlife _^_

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s